modelowanie 3d - projektowanie, zarządzanie, wizualizacja

Przeniesiemy Twój projekt do kolejnego wymiaru!

Nasze usługi oparte są na najbardziej innowacyjnych dostępnych narzędziach.
Tworzymy przestrzeń, w której sztuka, inżynieria i marzenia współpracują ze sobą.
Wykorzystujemy skanowanie laserowe, dane BIM, silniki renderujące i zestawy VR, aby dostarczać doświadczeń na najwyższym poziomie.

Spraw, by Twój kolejny
projekt stał się
PRZEŁOMOWY!

Skuteczne osiąganie celów związane jest z ciągłym określaniem strategii projektu. Wykorzystamy nasze narzędzia, aby przyjąć najlepszą możliwą strategię i osiągnąć cel w sposób skuteczny i mierzalny!

nasze usługi

Skupiamy się na precyzyjnym określeniu celu. Tylko jasny, mierzalny cel pozwala nam jednoznacznie stwierdzić, czy cel został osiągnięty.

Rozwiązania oparte są na oczekiwaniach naszych klientów i ukierunkowane na ich potrzeby. Omawiamy i dobieramy strategię działania uwzględniając specyficzny styl pracy klienta.

Nie tworzymy tylko ładnych obrazków. Tworzymy produkt – model, render, animację, VR, która wnosi realne wartości do projektu i jego podkreśli szczególne cechy.

7
BIM - modelowanie Revit

Wykonujemy modele BIM dla budynków zarówno na podstawie koncepcji jak i projektu. Modele te stanowią wartość dla architektów, wykonawców i użytkowników na każdym etapie cyklu życia budynku.

1
Modele warsztatowe - Inventor

Wykonujemy również warsztatową dokumentację produkcyjną 3D - frezarki CNC obrabiają elementy drewniane, kompozytowe i metalowe bezpośrednio z naszych plików.

image-3
Modele 3D na podstawie chmury punktów

Modelujemy istniejące obiekty, których geometria została pozyskana w wyniku skanowania laserowego. Modelujemy zarówno pojedyncze elementy, komponenty konstrucji, jak i całe budynki.

Room5-1
Wizualizacje

Tworzymy realistyczne wizualizacje w postaci renderów, animacji, walk- i fly-through oraz przenosimy naszą pracę do środowiska VR, gdzie obiekty są wizualizowane w czasie rzeczywistym.

NASZE REALIZACJE

Sliska Apartament

Wizualizacja wnętrz w Warszawie, która prezentuje duży potencjał przestrzeni ukryty w małym mieszkaniu.

REACT

Modelowanie 3D pozwala na znalezienie błędów, których nie można było przewidzieć na etapie projektowania. Sprawdź jak zrobiliśmy to w Łodzi.

WAW11 Data Center

Wykorzystanie Modelowania Informacji o Budynku przeniesie Twój projekt na wyższy poziom! Zobacz, jak zrobiliśmy to na projekcie w Warszawie.

Garratt Mills

Przedstawiamy Państwu naszą realizację koncepcji świetlika do analizy technicznej, dla budynku mieszkalnego w Londynie.  

ZOBACZ WIĘCEJ

Nasze
ARTYKUŁY