Nasza oferta obejmuje usługi tworzone w oparciu o nowoczesne technologie, takie jak wizualizacje, modelowanie 3D, czy projektowanie BIM. Kontakt z nami pozwoli Ci poznać wszystkie szczegóły dotyczące wielu innowacyjnych propozycji, dzięki którym projektowanie zyska zupełnie inną jakość. Przekonaj się!

Modelowanie BIM – kontakt, który odmieni jakość Twojej pracy

Projektowanie BIM i inne nowoczesne metody wizualizacji to kluczowe technologie jeśli chodzi o tworzenie projektów i zarządzanie budynkami. Jeśli szukasz profesjonalnych usług w tej dziedzinie, jesteś we właściwym miejscu.

Doświadczenie i wiedza w zestawieniu z innowacyjnymi narzędziami, takimi jak zestawy VR, naziemny scanning laserowy (TLS), czy silniki renderujące, pozwalają nam skutecznie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających specjalistów, takich jak architekci, dekoratorzy wnętrz, producenci, inwestorzy, deweloperzy oraz wielu innych.

Specjalizujemy się w usługach takich jak modelowanie BIM (w tym również consulting i outsourcing związane z tą metodą), tworzenie projektów 3D oraz wizualizacji (w tym wizualizacji VR), czy animacji architektonicznych.Wizualizacje i modelowanie 3D – kontakt z profesjonalistami

Jeśli szukasz skutecznego sposobu, aby usprawnić i zoptymalizować swoją pracę, nasze usługi są dla Ciebie. Jeżeli dodatkowo zależy Ci na zwiększeniu zainteresowania swoją ofertą projektową oraz idącej z nim w parze poprawie wyników sprzedaży – nie mogłeś trafić lepiej!

Dzięki naszej pomocy Twoje usługi staną się bardziej atrakcyjne, a projektowanie zyska zupełnie nowy wymiar. Interesuje Cię projektowanie BIM, modelowanie 3D, wizualizacje? Kontakt z nami to pierwszy krok w kierunku innowacji i najwyższej jakości. Wybierając Consbim wybierasz doświadczenie i profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Skontaktuj się z nami i już dziś przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Skontaktuj się
z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Porozmawiajmy o Twoim projekcie. Zostaw nam wiadomość poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. 

LOKALIZACJA

Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznan, POLAND

Bądźmy w kontakcie!

Sprawdź nasze social media