Sliska Apartament

Wizualizacja wnętrz w Warszawie, która prezentuje duży potencjał przestrzeni ukryty w małym mieszkaniu.

Stworzone wizualizacje miały stanowić materiał marketingowy niezbędny do sprzedaży apartamentu. Była to kluczowa kwestia, ponieważ obecny stan wnętrza nie oddaje możliwości jego aranżacji i trudno byłoby sprzedać mieszkanie tylko na podstawie zdjęć.

Naszą pracę rozpoczęliśmy od rozmowy z klientem na temat jego oczekiwań i zebrania potrzebnych materiałów. Otrzymaliśmy cyfrowe rzuty apartamentu oraz zestaw pomysłów i inspiracji. Przesłane materiały pozwoliły nam zrozumieć, z jaką przestrzenią będziemy pracować i w jakim stylu mieszkanie ma być wirtualnie zaaranżowane.

Pierwszym krokiem było wdrożenie istniejącego etapu do przestrzeni wirtualnej. Skupiliśmy się na gotowych elementach mieszkania i podkreśliliśmy ich wartość.

Jednym z elementów mieszkania, który skupił naszą uwagę, był odświeżony parkiet w pokoju oraz wykończona łazienka z unikalnym wzorem płytek. Bardzo ważne było dla nas dokładne odwzorowanie ich wzorów i kolorów. Dzięki temu projekt zyskał maksimum realizmu.

Klient przesłał nam wiele szkiców, które naniósł na zdjęcia. Zawarł w nich również elementy wyposażenia, które mu się podobały. Dzięki temu mogliśmy wstępnie zaaranżować wnętrze.

W trakcie aranżacji zauważyliśmy, że niektóre rozwiązania się nie sprawdzają i trzeba je zmienić. Przyszedł czas na konsultacje z klientem.  Pokazaliśmy mu, jak jego pomysły wpłynęły na przestrzeń oraz nasze propozycje, które poprawiłyby funkcjonalność wnętrza.

Po wspólnych ustaleniach przystąpiliśmy do dokończenia zadania, aranżując oświetlenie. Światło dzienne dobraliśmy odpowiednio, tak aby odpowiadało rzeczywistemu położeniu mieszkania względem stron świata. Oświetlenie sztuczne zostało zaaranżowane w oparciu o istniejące w pracowni oprawy oświetleniowe.

W efekcie końcowym przedstawiliśmy klientowi wizualizacje w postaci wyrenderowanych obrazów. Przedstawiliśmy mieszkanie zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy, z oświetleniem poszczególnych stref.

Oprócz statycznych obrazów dodaliśmy również wirtualny spacer w postaci panoramicznych zdjęć 360 studia.

Taki spacer po mieszkaniu można również zaprezentować w formie wirtualnego spaceru, gdzie pozycja kamery jest dowolna, a opcje pozwalają na dostosowanie oświetlenia do pory dnia.

Jeśli jesteś zainteresowany wizualizacją, zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością znajdziemy rozwiązanie dopasowane do celu, który chcesz osiągnąć. Twój sukces i zadowolenie jest dla nas motywacją.

KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim projekcie fasady!

Email

office@consbim.pl

Telefon

+48 780 146 109

Adres

Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań

Znajdziesz nas również na: