Witajcie wśród moich publikacji!

Mam na imię Kamil i jestem dyrektorem generalnym firmy CONSBIM. Chciałbym pokazać Ci świat, w którym sztuka i inżynieria łączą się, aby rozwiązać Twoje problemy!

To był czas wytężonej pracy i w końcu… jest! Niezmiernie miło mi gościć Cię w nowej przestrzeni na naszej stronie!

Ja nazywam się Kamil i jestem CEO w CONSBIM. Z wykształcenia konstruktor, który zakochał się w cyfrowej sztuce. Stworzyłem tę przestrzeń aby móc dzielić się z Tobą treściami, które są mi bliskie. Chciałbym Ci pokazać świat, gdzie sztuka i inżynieria przeplatają się ze sobą by móc rozwiązywać Twoje problemy! Nasze rozwiązania opieramy na oprogamowaniu Autodesk, Unreal oraz Blender, by dostarczyć Tobie odpowiedzi, których poszukujesz. Cele które osiągasz będą sprawiały Ci pozytywne doświadczenia nie tylko z powodu ich zrealizowania, a przede wszystkim dzięki drodze, którą razem z nami będziesz przemierzał.

Chcemy Cię zabrać w podróż po naszym świecie. Pokażemy Ci jak wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby osiągnąć to co było do tej pory nie do osiągnięcia. Metodologia BIM w budownictwie rozwiązuje problem tego przemysłu jako jedynego, który do tej pory nie posiadał prototypowania. Rozwiązania VR i Ray Traceing w sztuce cyfrowej pozwalają nam, aby te prototypy posiadały więcej, życia niż zwykła makieta, a doświadczenia z obcowania były na najwyższym poziomie. To ledwie zalążek tego o czym chcielibyśmy Ci opowiedzieć i cieszę się, że będziemy mieli teraz ku temu okazję!

Jako CONSBIM zawsze podchodzimy do problemu nieszablonowo szukając odpowiedzi na popularne pytania! Pytamy „DLACZEGO?” aby poznać ideę, która stoi za autorem, pragniemy poznać istotę problemu który podejmujemy. Dzięki temu odpowiemy Ci na pytanie „JAK?” możemy tego dokonać. Dobierzemy idealne narzędzia, tak aby „CO?” było perfekcyjnym rozwiązaniem.

Jesteście ciekawi jak to możliwe, aby nauki ścisłe łączyć z tak abstrakcyjną sztuką? Od zawsze rysunki techniczne kojarzą się z czymś analitycznym i precyzyjnym, czymś z czym ciężko dyskutować (chociaż niekiedy bardzo mocno próbujemy!). Z kolei druga strona medalu, sztuka – barwy, światło, materiały, a przede wszystkim bardzo emocjonalny i osobisty odbiór.

Gdybyś chciał przekonać swojego klienta do swojego pomysłu projektowego co byś zrobił? Pokażesz mu rysunki? Jak wytłumaczysz osobie, która nie jest w Twojej branży, nie czuje tego jak Ty co oznaczają te linie na papierze? Domyślasz się pewnie, że ta osoba może próbować sobie to wyobrazić. Ponadto, Twój klient stoi właśnie przed podjęciem decyzji. Decyzji której nie do końca rozumie, nie widzi i nie jest pewna czy to na co się zgodził, da efekt o którym marzy. Przecież każdy by chciał usłyszeć na koniec – to najlepsza inwestycja jaką zrobiłem!

Ale czy abstrakcyjny obraz mu pomoże? Prezentujesz mu wnętrza w najlepszej, często nierealnej odsłonie (jak słońce wpadające przez okna w północnej ścianie), bazując na wyposażeniu, które istnieje tylko w Twojej głowie i Twoich gotowych domyślnych modelach zgromadzonych gdzieś na dysku. Przekonujesz go tym obrazem, ale teraz odpowiedz sobie na pytanie – czy jesteś w stanie mu to zapewnić?

A gdyby spotkać się gdzieś pośrodku? Spotkajmy się tam razem!

KONTAKT

Porozmawiajmy o Twoim projekcie fasady!

Email

office@consbim.pl

Telefon

+48 780 146 109

Adres

Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań

Znajdziesz nas również na: