Wizualizacje architektoniczne budynków 3D

Wizualizacje architektoniczne to rozwiązanie nie tylko dla osób, które sprzedają mieszkania i domy, ale także dla tych, którzy są zainteresowani ich kupnem. Pomagają one wyobrazić sobie przyszły stan nieruchomości na zewnątrz, wewnątrz oraz wykończenie pokoi i łazienek. Styl nie ma znaczenia. Nowoczesne narzędzia pozwalają użyć wszystkich kolorów, materiałów oraz kształtów Projekty 3D wykonywane w postaci renderów, animacji, walk-through oraz fly-through odzwierciedlają wizualizację w rzeczywistości. Dzięki takim działaniom można pokazać duży potencjał wnętrza, które zachęci przyszłych kupców do nabycia nieruchomości.

Wizualizacje architektoniczne budynków i wnętrz 3D

Coraz więcej deweloperów i firm zajmujących się sprzedażą nieruchomości korzysta na swoich stronach internetowych lub jako portfolio z wizualizacji architektonicznych 3D. Nic dziwnego, pozwala to bowiem na wyobrażenie sobie przyszłej rzeczywistości w zaledwie kilka sekund. Można w ten sposób sprzedać nieruchomości jeszcze zanim one realnie powstaną.

Z racji tego, że projekty wizualizacji są stworzone na podstawie pobranych wcześniej pomiarów, cała przestrzeń jest adekwatna do rzeczywistego metrażu.

"Twoje projekty powinny opowiadać o tym, kim jesteś i być zbiorem twoich marzeń".

Jak powstają fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne 3D?

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i programów komputerowych jesteśmy w stanie stworzyć fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne 3D zarówno budynków, jak i wnętrz. Korzystamy z naziemnego scanningu laserowego (TLS), danych BIM, silników renderujących i zestawów VR. W połączeniu tych wszystkich technik tworzymy piękne animacje wnętrz oraz widoki z lotu ptaka.

Nie ma znaczenia, jaki styl ma panować we wnętrzach oraz jakie kolory będą królować w sypialni. Dla nas nie ma ograniczeń. Potrzebujemy jedynie projektu budowlanego oraz wskazówek do precyzyjnego zaprezentowania przyszłych wykończeń mieszkań.

Wizualizacje dla deweloperów

Szybka sprzedaż mieszkań to kwestia kilku aspektów — lokalizacji budynku, ceny oraz prezentacji. Im lepsze będzie odwzorowanie inwestycji na animacjach, tym większa ilość osób zainteresuje się kupnem lokali. Dlatego tak ważne są wizualizacje architektoniczne budynków, osiedli, poszczególnych mieszkań oraz panoramy 360 stopni, dzięki którym potencjalny klient będzie wiedział, w jakiej okolicy może zamieszkać.

Wizualizacje dla architektów

Nowoczesne projekty wnętrzarskie wiążą się z przygotowaniem przez architekta profesjonalnej wizualizacji 3D, która przekona inwestorów do jego pracy. Ciężko sobie wyobrazić przestrzeń, która nie jest zaaranżowana. Ustawienie mebli, dobranie kolorów dodatków, rodzaj podłogi i zamontowanego oświetlenia to ważne kwestie, które warto przemyśleć, zanim zostaną podjęte jakiekolwiek prace budowlane i remontowe w mieszkaniu czy domu.

1. PLANOWANIE STRATEGICZNE - DLACZEGO ROBIMY?

Koncentrujemy się na precyzyjnym określeniu celu. Tylko jasny, mierzalny cel pozwala nam jednoznacznie stwierdzić, czy został on osiągnięty.

2. TWORZENIE ROZWIĄZANIA NA MIARĘ - W JAKi SPOSÓB?

Rozwiązania są oparte na oczekiwaniach naszych klientów i ukierunkowane na ich potrzeby. Omawiamy i wybieramy strategię działania, biorąc pod uwagę specyficzny styl pracy klienta.

3. TWORZENIE PRODUKTU - CO ROBIMY?

To nie tylko ładne obrazki. Tworzymy produkt – model, render, animację, VR, który podkreśli szczególne cechy danego projektu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Skontaktuj się
z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Porozmawiajmy o Twoim projekcie. Zostaw nam wiadomość poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. 

Bądźmy w kontakcie!

LOKALIZACJA

Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznan, POLAND