Wizualizacje łazienek 3D - projektowanie

Projektowanie łazienki wbrew pozorom nie jest takie łatwe. To nie tylko dobór materiałów, koloru farb czy armatury sanitarnej, to także zawarcie w projekcie instalacji wodnych. Jako doświadczona firma, korzystamy z nowoczesnych technik i programów komputerowych, w których możemy stworzyć realistyczną wizualizację łazienki niezależnie od wybranego stylu oraz metrażu. Współpracujemy z deweloperami, którzy prezentują swoje inwestycje na stronach internetowych, dlatego zdajemy sobie sprawę, z tego, jak ważne są animacje i widoki typu walk-through oraz fly-through. Wizualizacje 3D oddają rzeczywisty wygląd pomieszczenia jak na zdjęciach czy filmach.

Jak powstaje wizualizacja łazienki 3D?

Projektowanie pomieszczeń, w tym łazienek to nie tylko połączenie ze sobą kilku materiałów, kolorów i przedmiotów w całość. To także forma sztuki i spełniania marzeń przyszłych mieszkańców. Tworzymy wizualizacje łazienek 3D przy pomocy zaawansowanych narzędzi i programów komputerowych. Używamy naziemnego scanningu laserowego (TLS), danych BIM, silników renderujących oraz zestawów VR, aby jak najlepiej wydobyć potencjał łazienki w animacji.

"Twoje projekty powinny opowiadać o tym, kim jesteś i być zbiorem twoich marzeń".

Wizualizacje łazienek dla deweloperów

Kupując mieszkanie od dewelopera, klienci często korzystają z usług wykończeniowych. Dlatego na stronie internetowej zazwyczaj ukazane są prezentacje i wizualizacje poszczególnych lokali w nowoczesnych stylach. W ten sposób osoba zainteresowana kupnem może sobie bez problemu wyobrazić życie i organizację przestrzeni w danym mieszkaniu niezależnie od metrażu.

O ile remont salonu czy pokoju dla dzieci nie stanowi kłopotu tak, jeśli chodzi o dobre zagospodarowanie łazienki, to warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Wizualizacje łazienek dla architektów

Zlecenie remontu łazienki ekipie budowlanej bez przygotowanego wcześniej projektu to dosyć duże ryzyko. Architekci, korzystając z zaawansowanych programów komputerowych, mogą odzwierciedlić przestrzeń w 3D, w której będą zawarte wszystkie niezbędne elementy jak armatura sanitarna, wanna, prysznic, lustra, szafki i dodatki nadające klimat łazienkom.

Tym bardziej, jeśli metraż do zaprojektowania jest stosunkowo niewielki. Wtedy opłaca się wcześniej ustalić wygodne ustawienie mebli, dobranie kolorów na ścianę, rodzaj podłogi i montaż oświetlenia. Na wizualizacjach łazienki 3D często pojawiają się także dodatki w postaci ozdób, obrazów, dywaników czy roślin.

Zapraszamy do współpracy. Od lat tworzymy produkt, w którym łączymy sztukę, inżynierię oraz marzenia klienta o najpiękniejszej łazience.

1. PLANOWANIE STRATEGICZNE - DLACZEGO ROBIMY?

Koncentrujemy się na precyzyjnym określeniu celu. Tylko jasny, mierzalny cel pozwala nam jednoznacznie stwierdzić, czy został on osiągnięty.

2. TWORZENIE ROZWIĄZANIA NA MIARĘ - W JAKi SPOSÓB?

Rozwiązania są oparte na oczekiwaniach naszych klientów i ukierunkowane na ich potrzeby. Omawiamy i wybieramy strategię działania, biorąc pod uwagę specyficzny styl pracy klienta.

3. TWORZENIE PRODUKTU - CO ROBIMY?

To nie tylko ładne obrazki. Tworzymy produkt – model, render, animację, VR, który podkreśli szczególne cechy danego projektu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Skontaktuj się
z nami!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Porozmawiajmy o Twoim projekcie. Zostaw nam wiadomość poniżej, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. 

Bądźmy w kontakcie!

LOKALIZACJA

Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznan, POLAND