Skutecznie proste rozwiązania

Tutaj dzielimy się studiami przypadków opartymi na naszych realizacjach. Do każdego zadania podchodzimy z otwartym umysłem. Każdy projekt jest szyty na miarę, co czyni go wyjątkowym. Prawdopodobnie wyzwania, przed którymi stoisz, zostały już przez nas rozwiązane i znajdziesz je tutaj. Jeśli nie, chętnie się nimi zajmiemy!

nasze REALIZACJE

Garratt Mills

Przedstawiamy Państwu naszą realizację koncepcji świetlika do analizy technicznej, dla budynku mieszkalnego w Londynie.  

THE FORGE

Jednym z projektów, z którego jesteśmy najbardziej dumni, jest model BIM dla branży fasad szklanych. Projekt polegał na wykonaniu kompleksowej dokumentacji BIM dla fasady elementowej budynków biurowych w centrum Londynu.

Sliska Apartament

Wizualizacja wnętrz w Warszawie, która prezentuje duży potencjał przestrzeni ukryty w małym mieszkaniu.

REACT

Modelowanie 3D pozwala na znalezienie błędów, których nie można było przewidzieć na etapie projektowania. Sprawdź jak zrobiliśmy to w Łodzi.

Beiersdorf Manufacturing Poznań

A gdybyśmy wybrali się na wycieczkę po fabryce? Otrzymaliśmy modele BIM wielu branż i zabraliśmy naszych gości na spacer po obiekcie, który wciąż był w budowie.

Chmura punków – klatka schodowa

Rozwój technologii pozwala nam osiągać cele, które wcześniej były poza naszym zasięgiem. Realizacja projektów bez konieczności ponoszenia kosztów podróży otwiera nowe perspektywy.

WAW11 Data Center

Wykorzystanie Modelowania Informacji o Budynku przeniesie Twój projekt na wyższy poziom! Zobacz, jak zrobiliśmy to na projekcie w Warszawie.

Terminal Lotniczy Blackbird

Nasi przyjaciele zrealizowali złożony projekt ściany osłonowej dla rozdziału powietrza w Danii. Ze względu na skomplikowaną geometrię i cechy fasady, ważne było, aby dobrze przygotować się do rozpoczęcia prac.