Poznaj NAS!

consbim

Jest mi niezmiernie miło powitać Ciebie na naszej stronie internetowej i jestem niezmiernie wdzięczny, że nas odwiedziłeś!

Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej oraz umiejętnościach nabytych i doskonalonych przez lata, aby dostarczyć Ci najlepszą wartość!

Używamy oprogramowania do projektowania 3D, wizualizacji i zarządzania danymi, aby znaleźć odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stoisz. Nasze produkty, takie jak skany laserowe, modele, wizualizacje i analizy, odpowiadają Twoim rzeczywistym potrzebom.

Uwielbiamy procesy projektowe, które są połączeniem inżynierii, sztuki i marzeń!

Nasza metodologia pracy opiera się na Modelowaniu Informacji o Budynku (Building Information Modeling), co pozwala nam osiągać wysokie wyniki w zoptymalizowany sposób – dostosowany do potrzeb klienta.

Chcesz prostego produktu – my dostarczymy Ci niezwykłych wrażeń!

Zapraszamy do kontaktu z nami!

"

FOUNDER // CEO

Kamil MALINOWSKI

Każdy z naszych klientów jest naszym szczególnym gościem. Współpraca między ludźmi, którzy wyznają te same wartości i mają takie samo spojrzenie na przyszłość, zawsze przynosi spektakularne efekty. Otwarty umysł pozwala nam na robienie rzeczy innowacyjnych, które mają realny wpływ na rozwój branży i naszego środowiska.

Mam na imię Kamil i z wykształcenia jestem inżynierem. Posiadam certyfikat Autodesk Professional w zakresie oprogramowania Revit oraz dyplom BIM Managera. Przez wiele lat zdobywałem doświadczenie realizując projekty budowlane zarówno na placu budowy, jak i w biurach projektowych.  Nietypowe tematy, które podejmowałem w całej Europie, doprowadziły do tego, co kocham – umiejętności nieszablonowego myślenia. Wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązania. 

Wierzę, że każdy projekt jest wyjątkowy. Kontakt z klientem decyduje o tym, jak projekt będzie wyglądał po zakończeniu procesu projektowania. Musimy zrozumieć klientów i nawiązać z nimi więź, aby stać się częścią ich marzeń. Ich marzenie jest naszym marzeniem.

Rene Walker

Designer

Molly Dunn

Designer

James Dixon

Designer